Strona główna

Sonda

Czy będziesz korzystać z Paczkomatu w Połczynie?:

Lokalni Przedsiębiorcy

Groźny wypadek w Połczynie - 4 czerwca 2016

W sobotę 4 czerwca 2016 roku o godzinie 16:04 na skrzyżowaniu ulicy Gdańskiej i Kasztanowej w Połczynie doszło do groźnego wypadku z udziałem samochodu osobowego marki Mercedes oraz motocykla.

Kobieta kierująca samochodem osobowym przy wykonywaniu manewru zawracania w miejscu niedozwolonym (podwójna ciągła linia) zajechała drogę jadącemu prawidłowo od strony Zdrady motocykliście. W wyniku czego motocyklista uderzył w prawy przedni róg samochodu osobowego. Kierowca jak i pasażer - syn kierującego motocyklem 14 letni chłopak - przelecieli przez samochód.

Pierwsza na miejscu pojawiła się jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Połczynie, następnie jednostka ratownictwa medycznego z Pucka. Po chwili na miejscu zdarzenia pojawiły się kolejne dwa zastępy straży pożarnej z Pucka, drugi ambulans oraz Policja.

Z zeznań świadków wynika, że chłopak po wypadku był przytomny, a pogotowie zabrało go do szpitala w Wejherowie. Kierowcę motocykla zawieziono do szpitala w Pucku.

Skrzyżowanie przez długi czas było zablokowane, strażacy z Połczyna zorganizowali objazd wokół budynku OSP i WKK, którędy skrzyżowanie mogli ominąć kierowcy jadący od strony Darzlubia.

Całe to zdarzenie zarejestrowała kamera na budynku OSP i WKK w Połczynie. Otrzymaliśmy to nagranie ze zgodą na publikację. Nagranie to otrzymała także Policja w Pucku.

Dodatkowo film ze zbliżeniem zdarzenia:

Skomentuj wydarzenie na www.forum.polczyno.pl

Partnerzy Serwisu

Kto Nas LUBI :)

Przydatne Linki

 

Oddaj krew - Krew ratuje życie

 

 

 

Kliknij baner po szczegóły.

Ostatnie komentarze

Pogoda

Nasza pozycja w sieci

PRchecker.info