Strona główna

Sonda

Czy przy szkole w Połczynie powinna być sala gimnastyczna ?:

Lokalni Przedsiębiorcy

Reklama

Reklama

Kanalizacja w Połczynie – czas na podłączenia

Budowa kanalizacji w Połczynie dobiegła końca, także nadszedł czas na podłączenia.

Spółka Wodno-Ściekowa „Swarzewo” informuje, że od dnia 31 sierpnia 2015 roku można rozpocząć przyłączania nieruchomości do kanalizacji sanitarnej.

Podłączenie do kanalizacji na terenie posesji wykonuje Właściciel/Zarządca nieruchomości na własny koszt.

Do 31 grudnia 2015 roku podłączenie do kanalizacji jest bezpłatne i nie wymaga ponoszenia kosztów za wydanie warunków technicznych przyłącza i jego odbiór techniczny.

Procedura podłączenia do kanalizacji (kiedy na posesji jest studzienka rewizyjna):

  1. Właściciel/Zarządca nieruchomości przygotowuje podłączenie do studzienki rewizyjnej mieszczącej się na posesji według „Procedury Przyłączenia”.
  2. Właściciel/Zarządca nieruchomości zawiadamia Spółkę Wodno-Ściekową Swarzewo pisemnie (osobiście, pocztą, faksem) o gotowości do odbioru przyłącza (składa odpowiedni druk „Zgłoszenie o gotowości do odbioru przyłącza”).
  3. Odbiór przyłącza odbywa się w uzgodnionym przez strony terminie (od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 15:00) w otwartym wykopie.
  4. Podczas odbioru Pracownicy Spółki sprawdzają poprawność wykonania przyłącza, odczytują wskazania wodomierza, spisują protokół odbiorowy
  5.  Po dokonaniu odbioru Właściciel/Zarządca nieruchomości jest zobowiązany do zawarcia „Umowy na odprowadzanie ścieków” ze Spółką Wodno-Ściekową „Swarzewo”.

Procedura podłączenia do kanalizacji (kiedy na posesji nie ma studzienki rewizyjnej) znajduje się poniżej w plikach do ściągnięcia.

Druki „Procedura przyłączenia”, „Zgłoszenie gotowości do odbioru przyłącza” oraz do wglądu „Umowa na odprowadzenie ścieków” dostępne są u Sołtysa Połczyna przy ulicy Cisowej 7, w siedzibie Spółki „Swarzewo” oraz na stronie internetowej www.sws-swarzewo.pl w zakładce „Kanalizacja Połczyno”.

Druki można ściągnąć także z naszej strony, linki poniżej:
- Procedura przyłączenia kiedy na posesji jest studzienka rewizyjna
- Procedura przyłączenia kiedy na posesji nie ma studzienki rewizyjnej
- Zgłoszenie gotowości do odbioru przyłącza
- Umowa na odprowadzenie ścieków
- Pliki w wersji edytowalnej (word) spakowane w zip

Wszelkie informacje udzielane są telefonicznie w dni robocze w godzinach 7:00 – 15:00 pod numerem (58) 674-15-08 wew. 209 lub 695-797-791 oraz mailowo: biuro@sws-swarzewo.pl .  

Skomentuj artykuł na www.forum.polczyno.pl

Partnerzy Serwisu

Kto Nas LUBI :)

Przydatne Linki

 

Oddaj krew - Krew ratuje życie

 

 

 

Kliknij baner po szczegóły.

Ostatnie komentarze

Pogoda

Nasza pozycja w sieci

PRchecker.info