Strona główna

Sonda

Gdzie wakacje 2020 ??:

Lokalni Przedsiębiorcy

Od kwietnia zapłacimy więcej za wywóz odpadów komunalnych

Od 1 kwietnia 2020 zapłacimy więcej za wywóz śmieci. Kwota wzrośnie o 6 zł od osoby i wyniesie 22 zł.

Osoby kompostujące bioodpady na własnej posesji mogą obniżyć opłatę o 2 zł od osoby.

Pierwszy przetarg, z którego wynikało, że zapłacimy 32 zł od osoby za wywóz odpadów komunalnych z terenu Gminy Puck, został anulowany. W kolejnym, wyłoniono wykonawcę i koszt zmniejszył się o 10 zł. Jednak kontrakt został podpisany na okres 1 roku, po tym czasie możemy spodziewać się kolejnej podwyżki.

Zmiana opłaty nie wymaga składania nowych deklaracji, należy jedynie od kwietnia na konto Gminy przelewać większą kwotę. Osoby, które będą kompostować bioodpady na własnej posesji i chcą obniżyć koszt o wspomniane 2 zł od osoby, muszą złożyć nową deklarację.

Od 1 kwietnia wprowadzono obligatoryjne segregowanie śmieci dla wszystkich(Obowiązkowa segregacja odpadów od 1 kwietnia 2020), jeżeli ktoś nie zastosuje się do nowych wytycznych zapłaci 60 zł od osoby.

 #

Zapraszamy wójta na Polna w

Zapraszamy wójta na Polna w polczynie albo jednego z wice wójtów Tragedja syf taki wysypali ze można się udusić jak auto jedzie bo tak kurzy

 
 #

Też się zastanawiam gdzie

Też się zastanawiam gdzie Włodarze Gminy byli jak tu,,remont drogi ,,robili ?!niech teraz przyjadą zobaczą co tu się dzieje !!!!i 2 razy w roku ,,,można mieć jakieś g,,,,, raz a nie cały czas skąd oni to kruszywo mają ?

 
 #

Czy w kwietniu szykuje się

Czy w kwietniu szykuje się wystawka

 
 #

Gmina Puck informuje, że

Gmina Puck informuje, że kwietniowa wystawka zostaje przesunięta na późniejszy termin. WYSTAWKA 2020

 
 #

Przecież Gmina może sprawdzić

Przecież Gmina może sprawdzić czy wszyscy mają umowy na wywóz śmieci oraz czy są podłączeni do kanalizacji lub mają umowy na wywóz szamba z firma asenizacyjną.Kto nie ma to kary dla trucicieli.

 
 #

Popiół sypią na drogę a

Popiół sypią na drogę a szambo leja na pola.Dzisiaj 30.03. ok godz. 12.oo beczkowóz na polu przy drodze w kierunku Pucka wylewa chyba szambo bo smród niemożliwy,to nie była gnojowica.W gminie jest wydz.środowiska ale czy oni wogóle pracuja i cos widzą.

 

Dodaj nowy komentarz

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Partnerzy Serwisu

Kto Nas LUBI :)

Oddaj krew - Krew ratuje życie

 

 

 

Kliknij baner po szczegóły.

Ostatnie komentarze

Pogoda

Nasza pozycja w sieci

PRchecker.info