Dnia 16 lipca 2017 roku na boisku sportowym w Połczynie odbyły się XI Mistrzostwa Gminy Puck Weteranów w Lekkiej Atletyce.
W zawodach wystartowało 100 osób z 9 miejscowości. Dodatkowo wystąpiło kilku zawodników spoza gminy (poza konkurencją).
Konkurs rzutu młotem przeprowadzony został ze względu na bezpieczeństwo uczestników w piątek (14.07.2017 r.)
Zawody odbyły się przy wyjątkowo pięknej pogodzie. W imieniu organizatorów, uczestników imprezy powitał Brunon Ceszke. Mówca podziękował Waldemarowi Płomieniowi – twórcy i kreatorowi lekkiej atletyki, za jego bezgraniczne zaangażowanie na rzecz rozwoju tej dyscypliny na terenie Ziemi Puckiej. Podkreślił, iż mistrzostwa weteranów lekkiej atletyki wpisały się na stałe w pejzaż imprez sportowych w gminie Puck. Impreza pokazuje, iż lekka atletyka – jako „królowa sportu” – jest dyscypliną dla wszystkich pokoleń. Dla zdrowia, w wymiarze rekreacyjnym, sport ten jest potrzebny człowiekowi przez całe życie.
Wspomniano, iż w dotychczasowych 10 mistrzostwach wzięło udział 388 osób. Minutą ciszy uczczono pamięć 16 osób (wymienionych z imienia i nazwiska), którzy odeszli do wieczności. Głos zabrał gość specjalny imprezy Wacław Krankowski – Prezes Polskiego Związku Weteranów Lekkiej Atletyki.
Oficjalnego otwarcia mistrzostw dokonał Jerzy Tkaczyk – Z-ca Wójta Gminy Puck.
Zawodnicy za miejsca od I do III oraz za trzy najwartościowsze wyniki w kategorii kobiet i mężczyzn otrzymali pamiątkowe medale oraz upominki rzeczowe, które wręczali: Jerzy Tkaczyk, Wacław Krankowski, Henryk Fiedorowicz – sędzia główny zawodów, oraz Stanisław Jaskułka – olimpijczyk (skoczek w dal) z Moskwy.
Zespoły za miejsca od I do VI otrzymały puchary.
Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck, LZS „Iskra” Połczyno. Imprezę prowadził Wiesław Oberzig – Gł. Instruktor ds. Kultury Fizycznej i Sportu OKSiT w Gminie Puck.
Uzyskane wyniki przeliczane były na punkty wg tabel z uwzględnieniem wieku uczestnika oraz odpowiedniej wagi sprzętu w konkurencjach rzutowych.
WYNIKI:
Bieg 60 m kobiet:
Msc. |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Miejscowość |
Wynik |
Pkt. |
Kategoria |
1 |
Białk Dominika |
1980 |
Strzelno |
9,8 |
580 |
K-35 |
2 |
Zinkiel Emilia |
1984 |
Starzyński Dwór |
10,2 |
471 |
K-30 |
3 |
Strójwąs Wioletta |
1975 |
Mieroszyno |
10,8 |
467 |
K-40 |
4 |
Kreft Sabina |
1978 |
Starzyński Dwór |
10,6 |
434 |
K-35 |
5 |
Jednachowska Sylwia |
1975 |
Łebcz |
11,2 |
403 |
K-40 |
6 |
Warnke Beata |
1974 |
Łebcz |
11,2 |
403 |
K-40 |
7 |
Margol Magdalena |
1985 |
Łebcz |
10,8 |
368 |
K-30 |
8 |
Witkowska Wioletta |
1974 |
Mieroszyno |
11,6 |
342 |
K-40 |
9 |
Grandicka Małgorzata |
1983 |
Łebcz |
11,3 |
292 |
K-30 |
10 |
Stępień Katarzyna |
1983 |
Strzelno |
11,3 |
292 |
K-30 |
11 |
Bradtke Bogusława |
1981 |
Starzyński Dwór |
11,7 |
266 |
K-35 |
12 |
Kustoch Ewa |
1954 |
Łebcz |
14,3 |
253 |
K-60 |
13 |
Blok Bernadeta |
1967 |
Łebcz |
14,8 |
102 |
K-50 |
14 |
Miłosz Lucyna |
1946 |
Łebcz |
18,4 |
60 |
K-70 |
15 |
Ustarbowska Maria |
1955 |
Połczyno |
17,4 |
29 |
K-60 |
Bieg 60 m mężczyzn:
Msc. |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Miejscowość |
Wynik |
Pkt. |
Kategoria |
PK |
Pokrywka Leszek |
1971 |
Gdynia |
7,9 |
818 |
M-45 |
1 |
Matejewski Piotr |
1966 |
Połczyno |
8,5 |
690 |
M-50 |
2 |
Lieske Edward |
1940 |
Mieroszyno |
10,6 |
635 |
M-75 |
3 |
Licau Wojciech |
1963 |
Mieroszyno |
8,9 |
555 |
M-50 |
4 |
Mollin Bartłomiej |
1978 |
Strzelno |
8,1 |
537 |
M-35 |
5 |
Kunc Henryk |
1960 |
Starzyno |
9,3 |
523 |
M-55 |
6 |
Willner Waldemar |
1964 |
Domatówko |
9,0 |
523 |
M-50 |
PK |
Żaczek Julian |
1960 |
Strzelno |
9,4 |
492 |
M-55 |
7 |
Potrykus Łucjan |
1952 |
Połczyno |
10,2 |
465 |
M-65 |
8 |
Groenwald Dariusz |
1971 |
Połczyno |
8,9 |
461 |
M-45 |
9 |
Stępień Łukasz |
1982 |
Strzelno |
8,8 |
318 |
M-35 |
10 |
Wójcik Rafał |
1977 |
Mieroszyno |
9,2 |
291 |
M-40 |
11 |
Gaffke Janusz |
1976 |
Starzyński Dwór |
9,2 |
291 |
M-40 |
12 |
Kepke Michał |
1979 |
Mieroszyno |
9,1 |
243 |
M-35 |
13 |
Topór Mariusz |
1973 |
Łebcz |
9,8 |
160 |
M-40 |
14 |
Koreike Sławomir |
1972 |
Starzyński Dwór |
10,8 |
62 |
M-45 |
15 |
Dominik Bogdan |
1960 |
Starzyński Dwór |
12,1 |
17 |
M-55 |
16 |
Babiński Ryszard |
1971 |
Łebcz |
11,6 |
4 |
M-45 |
Bieg 400 m kobiet:
Msc. |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Miejscowość |
Wynik |
Pkt. |
Kategoria |
1 |
Białk Dominika |
1980 |
Strzelno |
1:31,7 |
244 |
K-35 |
2 |
Jednachowska Sylwia |
1975 |
Łebcz |
1:38,0 |
206 |
K-40 |
3 |
Margol Magdalena |
1985 |
Łebcz |
1:34,8 |
155 |
K-30 |
4 |
Witkowska Wioletta |
1974 |
Mieroszyno |
1:42,8 |
147 |
K-40 |
5 |
Stępień Katarzyna |
1983 |
Strzelno |
1:39,0 |
108 |
K-30 |
6 |
Strójwąs Wioletta |
1975 |
Mieroszyno |
1:49,1 |
85 |
K-40 |
7 |
Bradtke Bogusława |
1981 |
Starzyński Dwór |
1:47,3 |
66 |
K-35 |
8 |
Kreft Sabina |
1978 |
Starzyński Dwór |
1:47,6 |
64 |
K-35 |
9 |
Rompca Izabela |
1982 |
Starzyński Dwór |
1:48,7 |
56 |
K-35 |
10 |
Grandicka Małgorzata |
1983 |
Łebcz |
1:48,3 |
33 |
K-30 |
Bieg 800 m mężczyzn:
Msc. |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Miejscowość |
Wynik |
Pkt. |
Kategoria |
1 |
Mollin Bartłomiej |
1978 |
Strzelno |
2:23,3 |
375 |
M-35 |
2 |
Mislisz Piotr |
1964 |
Osłonino |
2:43,3 |
326 |
M-50 |
3 |
Willner Waldemar |
1964 |
Domatówko |
2:47,5 |
271 |
M-50 |
4 |
Dettlaff Sławomir |
1972 |
Połczyno |
2:48,6 |
184 |
M-45 |
5 |
Kepke Michał |
1979 |
Mieroszyno |
2:51,2 |
58 |
M-35 |
6 |
Dettlaff Henryk |
1967 |
Mieroszyno |
3:11,7 |
53 |
M-50 |
7 |
Stępień Łukasz |
1982 |
Strzelno |
2:56,3 |
30 |
M-35 |
8 |
Topór Mariusz |
1981 |
Łebcz |
3:06,9 |
13 |
M-40 |
9 |
Gaffke Janusz |
1976 |
Starzyński Dwór |
3:12,7 |
1 |
M-40 |
10 |
Selke Dariusz |
1980 |
Starzyński Dwór |
3:36,7 |
0 |
M-35 |
Skok w dal kobiet:
Msc. |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Miejscowość |
Wynik |
Pkt. |
Kategoria |
1 |
Renusz Irena |
1956 |
Mieroszyno |
2,87 |
604 |
K-60 |
2 |
Białk Dominika |
1980 |
Strzelno |
3,85 |
540 |
K-35 |
3 |
Witkowska Wioletta |
1974 |
Mieroszyno |
3,12 |
419 |
K-40 |
4 |
Hirt Sylwia |
1974 |
Łebcz |
3,04 |
399 |
K-40 |
5 |
Warnke Beata |
1974 |
Łebcz |
2,92 |
368 |
K-40 |
6 |
Komorek Maria |
1954 |
Strzelno |
2,16 |
359 |
K-60 |
7 |
Kreft Sabina |
1978 |
Starzyński Dwór |
3,06 |
350 |
K-35 |
8 |
Zinkiel Emilia |
1984 |
Starzyński Dwór |
3,28 |
348 |
K-30 |
9 |
Wicka Grażyna |
1982 |
Starzyński Dwór |
2,92 |
317 |
K-35 |
10 |
Stępień Katarzyna |
1983 |
Strzelno |
2,95 |
275 |
K-30 |
11 |
Margol Magdalena |
1985 |
Łebcz |
2,90 |
264 |
K-30 |
12 |
Dodot Magdalena |
1980 |
Łebcz |
2,62 |
247 |
K-35 |
13 |
Rompca Izabella |
1982 |
Starzyński Dwór |
2,18 |
142 |
K-35 |
14 |
Strójwąs Wioleta |
1975 |
Mieroszyno |
2,78 |
3,33 |
K-40 |
Skok w dal mężczyzn:
Msc. |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Miejscowość |
Wynik |
Pkt. |
Kategoria |
1 |
Matejewski Piotr |
1966 |
Połczyno |
4,91 |
778 |
M-50 |
2 |
Lieske Edward |
1940 |
Mieroszyno |
3,28 |
694 |
M-75 |
3 |
Żaczek Julian |
1960 |
Strzelno |
4,15 |
654 |
M-55 |
4 |
Potrykus Łucjan |
1952 |
Połczyno |
3,55 |
629 |
M-65 |
5 |
Mollin Bartłomiej |
1978 |
Strzelno |
5,03 |
569 |
M-35 |
6 |
Dettlaff Henryk |
1967 |
Mieroszyno |
3,94 |
525 |
M-50 |
7 |
Kunc Henryk |
1960 |
Starzyno |
3,62 |
507 |
M-55 |
8 |
Wójcik Rafał |
1977 |
Mieroszyno |
4,21 |
457 |
M-40 |
9 |
Kepke Michał |
1979 |
Mieroszyno |
4,16 |
385 |
M-35 |
10 |
Babiński Ryszard |
1981 |
Łebcz |
3,32 |
310 |
M-45 |
11 |
Gaffke Janusz |
1976 |
Starzyński Dwór |
3,50 |
298 |
M-40 |
12 |
Dominik Bogdan |
1960 |
Starzyński Dwór |
2,82 |
288 |
M-55 |
13 |
Jaffke Marek |
1968 |
Starzyno |
3,06 |
249 |
M-45 |
Pchnięcie kulą kobiet:
Msc. |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Miejscowość |
Wynik |
Pkt. |
Kategoria |
1 |
Renusz Irena |
1956 |
Mieroszyno |
8,65 |
779 |
K-60 |
2 |
Kustoch Ewa |
1954 |
Łebcz |
8,20 |
734 |
K-60 |
3 |
Ptak Ryszarda |
1967 |
Strzelno |
10,35 |
701 |
K-50 |
4 |
Marszewska Elżbieta |
1950 |
Połczyno |
6,48 |
658 |
K-65 |
5 |
Jeszke Zofia |
1934 |
Mieroszyno |
4,23 |
647 |
K-80 |
6 |
Selke Halina |
1949 |
Mieroszyno |
6,37 |
646 |
K-65 |
7 |
Miłosz Łucja |
1947 |
Łebcz |
5,27 |
608 |
K-70 |
8 |
Wittbrodt Gertruda |
1943 |
Łebcz |
4,58 |
607 |
K-75 |
9 |
Szejba Katarzyna |
1959 |
Starzyno |
7,82 |
597 |
K-55 |
10 |
Dettlaff Krystyna |
1954 |
Starzyński Dwór |
6,65 |
581 |
K-60 |
11 |
Priebe Barbara |
1952 |
Łebcz |
5,33 |
528 |
K-65 |
12 |
Ustarbowska Maria |
1955 |
Połczyno |
6,04 |
520 |
K-60 |
13 |
Dettlaff Jadwiga |
1948 |
Połczyno |
5,24 |
518 |
K-65 |
14 |
Stromska Klaudia |
1984 |
Mieroszyno |
9,63 |
518 |
K-30 |
15 |
Dettlaff Małgorzata |
1944 |
Strzelno |
4,42 |
498 |
K-70 |
16 |
Nowak Urszula |
1954 |
Starzyno |
5,60 |
477 |
K-60 |
17 |
Pionke-Willner Bożena |
1964 |
Domatówko |
6,65 |
424 |
K-50 |
18 |
Blok Bernadeta |
1967 |
Łebcz |
5,43 |
392 |
K-50 |
19 |
Borkowska Anna |
1949 |
Mieroszyno |
4,10 |
388 |
K-65 |
20 |
Renusz Teresa |
1937 |
Łebcz |
2,68 |
385 |
K-80 |
21 |
Dodot Magdalena |
1980 |
Łebcz |
7,39 |
380 |
K-35 |
22 |
Koreike Joanna |
1974 |
Starzyński Dwór |
6,58 |
358 |
K-40 |
23 |
Zielke Krystyna |
1968 |
Starzyno |
5,65 |
352 |
K-45 |
24 |
Renusz Regina |
1949 |
Łebcz |
3,76 |
350 |
K-65 |
25 |
Borkowska Maria |
1953 |
Łebcz |
4,22 |
341 |
K-60 |
26 |
Zinkiel Emilia |
1984 |
Starzyński Dwór |
6,07 |
299 |
K-30 |
27 |
Wicka Grażyna |
1982 |
Starzyński Dwór |
5,90 |
288 |
K-30 |
Pchnięcie kulą mężczyzn:
Msc. |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Miejscowość |
Wynik |
Pkt. |
Kategoria |
PK |
Krankowski Wacław |
1951 |
Toruń |
12,65 |
1066 |
M-65 |
PK |
Stolarczyk Marek |
1964 |
Lubin |
13,38 |
880 |
M-50 |
1 |
Drzeżdżon Jan |
1948 |
Starzyno |
8,56 |
696 |
M-65 |
2 |
Sierosławski Andrzej |
1954 |
Łebcz |
9,36 |
682 |
M-60 |
3 |
Licau Wojciech |
1963 |
Mieroszyno |
10,34 |
663 |
M-50 |
4 |
Zelewski Tadeusz |
1949 |
Połczyno |
8,08 |
653 |
M-65 |
5 |
Samel Jerzy |
1952 |
Starzyński Dwór |
8,04 |
650 |
M-65 |
6 |
Miłosz Adam |
1972 |
Połczyno |
10,28 |
649 |
M-45 |
7 |
Ustarbowski Zbigniew |
1951 |
Połczyno |
7,92 |
638 |
M-65 |
8 |
Hapka Leszek |
1967 |
Strzelno |
9,98 |
637 |
M-50 |
9 |
Nadolski Tadeusz |
1963 |
Łebcz |
9,96 |
636 |
M-50 |
10 |
Mislisz Piotr |
1964 |
Osłonino |
9,48 |
601 |
M-50 |
PK |
Żaczek Julian |
1960 |
Strzelno |
8,33 |
587 |
M-55 |
11 |
Kunc Henryk |
1960 |
Starzyno |
8,27 |
582 |
M-55 |
12 |
Wittbrodt Augustyn |
1942 |
Łebcz |
6,48 |
573 |
M-75 |
13 |
Matejewski Piotr |
1966 |
Połczyno |
8,95 |
564 |
M-50 |
14 |
Margol Robert |
1974 |
Łebcz |
9,91 |
551 |
M-40 |
15 |
Dettlaff Piotr |
1963 |
Strzelno |
8,34 |
520 |
M-50 |
16 |
Oberzig Józef |
1960 |
Strzelno |
7,40 |
513 |
M-55 |
17 |
Białk Józef |
1955 |
Strzelno |
7,07 |
497 |
M-60 |
18 |
Zielke Jerzy |
1967 |
Starzyński Dwór |
7,75 |
478 |
M-50 |
19 |
Grandicki Przemysław |
1979 |
Łebcz |
9,22 |
475 |
M-35 |
20 |
Dettlaff Roman |
1966 |
Strzelno |
7,56 |
465 |
M-50 |
21 |
Korthals Bernard |
1965 |
Połczyno |
7,51 |
461 |
M-50 |
22 |
Jednachowski Henryk |
1972 |
Łebcz |
7,11 |
427 |
M-45 |
23 |
Hincke Marcin |
1973 |
Starzyński Dwór |
7,81 |
420 |
M-40 |
24 |
Warnke Witold |
1974 |
Łebcz |
7,67 |
411 |
M-40 |
25 |
Dettlaff Henryk |
1967 |
Mieroszyno |
6,22 |
370 |
M-50 |
26 |
Bradtke Waldemar |
1978 |
Starzyński Dwór |
7,43 |
369 |
M-35 |
27 |
Selke Dariusz |
1980 |
Starzyński Dwór |
6,35 |
305 |
M-35 |
PK |
Stolarczyk Miłosz |
1998 |
Lubin |
13,53 |
(6 kg) |
--- |
Rzut oszczepem kobiet:
Msc. |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Miejscowość |
Wynik |
Pkt. |
Kategoria |
1 |
Ptak Ryszarda |
1967 |
Strzelno |
19,65 |
462 |
K-50 |
2 |
Pionke-Wilner Bożena |
1964 |
Domatówko |
15,04 |
338 |
K-50 |
3 |
Jeszke Zofia |
1934 |
Mieroszyno |
6,94 |
335 |
K-80 |
4 |
Okun Longina |
1954 |
Połczyno |
10,95 |
314 |
K-60 |
5 |
Koreike Joanna |
1974 |
Starzyński Dwór |
15,20 |
306 |
K-40 |
6 |
Wittbrodt Gertruda |
1943 |
Łebcz |
8,05 |
295 |
K-70 |
7 |
Dodot Magdalena |
1980 |
Łebcz |
16,50 |
289 |
K-35 |
8 |
Jednachowska Sylwia |
1975 |
Łebcz |
13,89 |
274 |
K-40 |
9 |
Selke Halina |
1949 |
Mieroszyno |
8,47 |
268 |
K-65 |
10 |
Ustarbowska Maria |
1955 |
Połczyno |
9,51 |
264 |
K-60 |
11 |
Marszewska Elżbieta |
1950 |
Połczyno |
8,26 |
260 |
K-65 |
12 |
Zielke Krystyna |
1968 |
Starzyński Dwór |
11,38 |
250 |
K-45 |
13 |
Kustoch Ewa |
1954 |
Łebcz |
8,24 |
220 |
K-60 |
14 |
Dettlaff Jadwiga |
1948 |
Połczyno |
7,19 |
218 |
K-65 |
15 |
Wicka Grażyna |
1982 |
Starzyński Dwór |
11,21 |
176 |
K-35 |
16 |
Blok Bernadetta |
1967 |
Łebcz |
8,04 |
150 |
K-50 |
17 |
Borkowska Maria |
1953 |
Łebcz |
6,03 |
144 |
K-60 |
18 |
Bradtke Bogusława |
1981 |
Starzyński Dwór |
10,18 |
127 |
K-30 |
19 |
Borkowska Anna |
1949 |
Mieroszyno |
4,72 |
120 |
K-65 |
Rzut oszczepem mężczyzn:
Msc. |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Miejscowość |
Wynik |
Pkt. |
Kategoria |
1 |
Jarmulewski Jerzy |
1957 |
Mieroszyno |
44,63 |
945 |
M-60 |
2 |
Licau Wojciech |
1963 |
Mieroszyno |
37,75 |
700 |
M-50 |
3 |
Żaczek Julian |
1960 |
Strzelno |
33,37 |
677 |
M-55 |
4 |
Mislisz Piotr |
1964 |
Osłonino |
32,37 |
589 |
M-50 |
5 |
Ceszke Brunon |
1954 |
Strzelno |
28,70 |
580 |
M-60 |
6 |
Dettlaff Piotr |
1963 |
Strzelno |
30,15 |
543 |
M-50 |
7 |
Nadolski Tadeusz |
1963 |
Łebcz |
29,19 |
524 |
M-50 |
8 |
Ustarbowski Zbigniew |
1951 |
Połczyno |
22,92 |
500 |
M-65 |
PK |
Stromski Piotr |
1984 |
Mieroszyno |
36,75 |
453 |
M-30 |
9 |
Zelewski Tadeusz |
1949 |
Połczyno |
20,72 |
445 |
M-65 |
10 |
Topór Mariusz |
1973 |
Łebcz |
29,80 |
431 |
M-40 |
11 |
Margol Robert |
1974 |
Łebcz |
27,87 |
399 |
M-40 |
12 |
Dominik Bogdan |
1960 |
Starzyński Dwór |
20,82 |
395 |
M-55 |
13 |
Grandicki Przemysław |
1979 |
Łebcz |
30,20 |
392 |
M-35 |
14 |
Willner Waldemar |
1964 |
Domatówko |
22,64 |
390 |
M-50 |
15 |
Hapka Leszek |
1967 |
Strzelno |
22,17 |
380 |
M-50 |
16 |
Bekisz Franciszek |
1969 |
Połczyno |
22,93 |
354 |
M-45 |
17 |
Groenwald Fabian |
1980 |
Połczyno |
26,21 |
331 |
M-35 |
18 |
Drzeżdżon Jan |
1948 |
Starzyno |
15,45 |
313 |
M-65 |
19 |
Zielke Jerzy |
1967 |
Starzyński Dwór |
17,53 |
286 |
M-50 |
20 |
Koreike Sławomir |
1972 |
Starzyński Dwór |
17,46 |
252 |
M-45 |
21 |
Warnke Witold |
1974 |
Łebcz |
18,82 |
246 |
M-40 |
22 |
Bradtke Waldemar |
1978 |
Starzyński Dwór |
15,96 |
174 |
M-35 |
Rzut dyskiem kobiet:
Msc. |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Miejscowość |
Wynik |
Pkt. |
Kategoria |
1 |
Renusz Irena |
1956 |
Mieroszyno |
23,42 |
675 |
K-60 |
2 |
Korthals Małgorzata |
1937 |
Połczyno |
12,72 |
589 |
K-80 |
3 |
Ptak Ryszarda |
1967 |
Strzelno |
23,80 |
523 |
K-50 |
4 |
Stromska Klaudia |
1984 |
Mieroszyno |
29,15 |
466 |
K-30 |
5 |
Jeszke Zofia |
1934 |
Mieroszyno |
9,32 |
413 |
K-80 |
6 |
Kustoch Ewa |
1954 |
Łebcz |
12,32 |
321 |
K-60 |
7 |
Selke Halina |
1949 |
Mieroszyno |
10,78 |
317 |
K-65 |
8 |
Renusz Regina |
1949 |
Łebcz |
10,70 |
314 |
K-65 |
9 |
Dettlaff Małgorzata |
1944 |
Strzelno |
7,71 |
243 |
K-70 |
10 |
Marzecka Elżbieta |
|
Połczyno |
9,33 |
227 |
K-60 |
11 |
Borkowska Anna |
1949 |
Mieroszyno |
8,16 |
223 |
K-65 |
12 |
Dettlaff Jadwiga |
1948 |
Połczyno |
8,75 |
208 |
K-60 |
13 |
Borkowska Maria |
1953 |
Łebcz |
8,18 |
190 |
K-60 |
14 |
Wittbrodt Gertruda |
1943 |
Łebcz |
6,22 |
183 |
K-70 |
15 |
Zielke Krystyna |
1968 |
Starzyński Dwór |
12,66 |
150 |
K-45 |
16 |
Rompca Izabela |
1982 |
Starzyński Dwór |
11,92 |
150 |
K-35 |
Rzut dyskiem mężczyzn:
Msc. |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Miejscowość |
Wynik |
Pkt. |
Kategoria |
PK |
Stolarczyk Marek |
1966 |
Lubin |
50,24 |
940 |
M-50 |
PK |
Krankowski Wacław |
1951 |
Toruń |
42,08 |
907 |
M-65 |
1 |
Płomień Waldemar |
1941 |
Błądzikowo |
30,40 |
806 |
M-75 |
2 |
Jarmulewski Jerzy |
1957 |
Mieroszyno |
30,96 |
573 |
M-60 |
3 |
Ceszke Brunon |
1954 |
Strzelno |
28,63 |
524 |
M-60 |
4 |
Żaczek Julian |
1960 |
Strzelno |
26,60 |
463 |
M-55 |
5 |
Jeka Waldemar |
1969 |
Połczyno |
25,83 |
455 |
M-45 |
PK |
Stromski Piotr |
1984 |
Mieroszyno |
27,13 |
434 |
M-30 |
6 |
Ustarbowski Zbigniew |
1951 |
Połczyno |
21,12 |
419 |
M-65 |
7 |
Dettlaff Piotr |
1963 |
Strzelno |
24,02 |
411 |
M-50 |
8 |
Lieske Edward |
1940 |
Mieroszyno |
16,53 |
405 |
M-75 |
9 |
Groenwald Fabian |
1980 |
Połczyno |
25,06 |
395 |
M-35 |
10 |
Drzeżdżon Jan |
1948 |
Starzyno |
19,57 |
383 |
M-65 |
11 |
Zielke Jerzy |
1967 |
Starzyński Dwór |
21,82 |
367 |
M-50 |
12 |
Margol Robert |
1974 |
Łebcz |
22,93 |
356 |
M-40 |
13 |
Zelewski Tadeusz |
1949 |
Połczyno |
18,20 |
351 |
M-65 |
14 |
Nadolski Tadeusz |
1963 |
Łebcz |
19,08 |
312 |
M-50 |
15 |
Bradtke Waldemar |
1978 |
Starzyński Dwór |
20,08 |
303 |
M-35 |
16 |
Grandicki Przemysław |
1979 |
Łebcz |
19,48 |
292 |
M-35 |
17 |
Oberzig Józef |
1960 |
Strzelno |
16,15 |
291 |
M-55 |
18 |
Hintzke Marcin |
1973 |
Starzyński Dwór |
19,42 |
291 |
M-40 |
19 |
Nowak Andrzej |
1949 |
Starzyno |
11,18 |
162 |
M-60 |
PK |
Skwiercz Mateusz |
1994 |
Mechowo |
37,00 |
- |
- |
Rzut młotem mężczyzn
Msc. |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Miejscowość |
Wynik |
Pkt. |
Kategoria |
|
Ceszke Brunon |
1954 |
Strzelno |
37,61 |
747 |
M-60 |
|
Płomień Waldemar |
1941 |
Błądzikowo |
27,02 |
647 |
M-75 |
|
Jarmulewski Jerzy |
1957 |
Mieroszyno |
28,95 |
558 |
M-60 |
|
Miłosz Adam |
1972 |
Połczyno |
22,00 |
351 |
M-45 |
|
Korthals Bernard |
1965 |
Połczyno |
21,13 |
338 |
M-50 |
|
Jeka Waldemar |
1969 |
Połczyno |
18,75 |
289 |
M-45 |
|
Stromski Tomasz |
1969 |
Mieroszyno |
18,73 |
289 |
M-45 |
|
Groenwald Fabian |
1980 |
Połczyno |
21,28 |
261 |
M-35 |
|
Koreike Sławomir |
1972 |
Starzyński Dwór |
11,50 |
151 |
M-45 |
|
Selke Dariusz |
1980 |
Starzyński Dwór |
10,60 |
96 |
M-35 |
PK |
Ceszke Błażej |
1989 |
Strzelno |
37,52 |
(7 kg) |
-- |
PK |
Kowalski Bartłomiej |
2002 |
Puck |
31,01 |
(7 kg) |
-- |
PK |
Kowalski Bartłomiej |
2002 |
Puck |
39,68 |
(5 kg) |
-- |
KLASYFIKACJA NA NAJBARDZIEJ WARTOŚCIOWE WYNIKI
KOBIETY
Msc. |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
dyscyplina |
Wynik |
Pkt. |
Kategoria |
1 |
Renusz Irena |
1956 |
Kula |
8,65 |
779 |
K-60 |
2 |
Kustoch Ewa |
1954 |
Kula |
8,20 |
734 |
K-60 |
3 |
Ptak Ryszarda |
1967 |
Kula |
10,35 |
701 |
K-50 |
4 |
Renusz Irena |
1956 |
Dysk |
23,42 |
675 |
K-60 |
5 |
Marszewska Elżbieta |
1950 |
Kula |
6,48 |
658 |
K-65 |
6 |
Jeszke Zofia |
1934 |
Kula |
4,23 |
647 |
K-80 |
7 |
Selke Halina |
1949 |
Kula |
6,37 |
646 |
K-65 |
8 |
Miłosz Łucja |
1947 |
Kula |
5,27 |
608 |
K-70 |
9 |
Wittbrodt Gertruda |
1943 |
Kula |
4,58 |
607 |
K-75 |
10 |
Renusz Irena |
1956 |
W dal |
2,87 |
604 |
K-60 |
MĘŻCZYŹNI
Msc. |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
dyscyplina |
Wynik |
Pkt. |
Kategoria |
1 |
Krankowski Wacław |
1951 |
Kula |
12,65 |
1066 |
M-65 |
2 |
Jarmulewski Jerzy |
1957 |
Oszczep |
44,63 |
945 |
M-60 |
3 |
Stolarczyk Marek |
1966 |
Dysk |
50,24 |
940 |
M-50 |
4 |
Krankowski Wacław |
1951 |
Dysk |
42,08 |
907 |
M-65 |
5 |
Stolarczyk Marek |
1964 |
Kula |
13,38 |
880 |
M-50 |
6 |
Pokrywka Leszek |
1971 |
60 m |
7,9 |
818 |
M-45 |
7 |
Płomień Waldemar |
1941 |
Dysk |
30,40 |
806 |
M-75 |
8 |
Matejewski Piotr |
1966 |
W dal |
4,91 |
778 |
M-50 |
9 |
Ceszke Brunon |
1954 |
Młot |
37,61 |
747 |
M-60 |
10 |
Licau Wojciech |
1963 |
Oszczep |
37,75 |
700 |
M-50 |
KOŃCOWA KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA
Miejsce |
Miejscowość |
Punkty |
1 |
MIEROSZYNO |
236 |
2 |
STRZELNO |
208 |
3 |
POŁCZYNO |
155 |
4 |
ŁEBCZ |
145 |
5 |
STARZYŃSKI DWÓR |
115 |
6 |
STARZYNO |
44 |
7 |
DOMATÓWKO |
32 |
8 |
BŁĄDZIKOWO |
24 |
9 |
OSŁONINO |
24 |
Sędzia Główny Zawodów
Henryk Fiedorowicz
Zdjęcia jak i komunikat zostały przekazane przez OKSiT w Gminie Puck
- Zaloguj się by komentować
Ostatnie komentarze
1 rok 5 tygodni temu
2 lata 6 dni temu
2 lata 1 tydzień temu
2 lata 33 tygodnie temu
2 lata 35 tygodni temu
2 lata 35 tygodni temu
2 lata 42 tygodnie temu
2 lata 42 tygodnie temu
2 lata 52 tygodnie temu
3 lata 4 dni temu