Strona główna

Sonda

Czy będziesz korzystać z Paczkomatu w Połczynie?:

Lokalni Przedsiębiorcy

Mieszkańcy Połczyna na dzień 31 grudnia 2020

Na dzień 31 grudnia 2020 roku na terenie Połczyna zameldowanych na stałe było 1370 osób. Przez ostatni rok przybyło 11 osób. 24 mieszkańców ma czasowy meldunek, co daje razem 1394 osoby.

Od 2000 roku widać znaczący przyrost liczby mieszkańców Połczyna. Przez 20 lat liczba mieszkańców wzrosła o ponad 600 osób. Średni przyrost przez ten czas to około 32 osoby rocznie. Przez ostatnie 10 lat jest nas w Połczynie o 334 osoby więcej.  Średnia z tego okresu to przyrost o 33 osoby rocznie.

Jeżeli tendencja przyrostowa pozostanie na tym samym poziomie, 2000 mieszkańców Połczyno osiągnie w 2040 roku.

Na dzień 31 grudnia 2020 roku, na terenie Gminy Puck (34 sołectwa), na stałe mieszkają 26 364 osoby.

Pełne zestawienie pod adresem Połczyno statystycznie

 #

Administacyjnie Połczyno Bis

Administacyjnie Połczyno Bis (Bis dodano aby rozróżnić Połczyno wieś od tej części obok Pucka) znajduje się na terenie Sołectwa/Wsi Połczyno. Słabo jak ktoś nie wie gdzie mieszka. Puck ma wielką ochotę aby tą część Połczyna wchłonąć w swoje granice. Więcej na temat granic administracyjnych Połczyna pod linkiem http://www.wirtualne.polczyno.pl/granice-administracyjne-solectwa-polczyno

oraz kilka informacji dla mieszkańców Połczyna Bis, którzy nie wiedzą gdzie mieszkają: http://www.wirtualne.polczyno.pl/polczyno-bis

 
 #

Wieś Połczyno jest oddalona

Wieś Połczyno jest oddalona 3km od Pucka.Całe to Połczyno Bis to taki sztuczny stwór.Jego mieszkańcy mówią ,piszą że mieszkają w mieście Puck- dzielnica P.Bis a nie na wsi.Dlatego ten przyrost mieszkańców jest w miarę duży ale nie odzwierciedla rozwoju wsi tylko Pucka.Wcześniej czy póżniej administracyjnie będzie to włączone do Pucka.

 
 #

A to ludzie budują tylko w

A to ludzie budują tylko w Połczynie bis ? Nie nie nie Połczyno rozciąga się i buduje w stronę Brudzewa no i darzlubia na ul leśnej i na cenowy też przybyło domów Więc też przybywa mieszkańców no i rodzą się dzieci ????

 

Dodaj nowy komentarz

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Partnerzy Serwisu

Kto Nas LUBI :)

Przydatne Linki

 

Oddaj krew - Krew ratuje życie

 

 

 

Kliknij baner po szczegóły.

Ostatnie komentarze

Pogoda

Nasza pozycja w sieci

PRchecker.info