Strona główna

Sonda

Czy przy szkole w Połczynie powinna być sala gimnastyczna ?:

Lokalni Przedsiębiorcy

Reklama

Reklama

Jacek Groenwald wystąpił na Mistrzostwach Świata STIHL TIMBERSPORTS w Stuttgarcie

W dniach 10-12 listopada 2016 roku w odbyły się w Stuttgarcie Mistrzostwa Świata STIHL TIMBERSPORTS® 2016.

Oczywiście na tej imprezie nie zabrakło Naszego Mistrza - Jacka Groenwald.

W czwartek 10 listopada miały miejsce eliminacje do Indywidualnych Mistrzostw Świata STIHL TIMBERSPORTS 2016. Jacek był jednym z 16 uczestników walczących o 5 pozostałych miejsc.

Po trzech konkurencjach, mieszkaniec Połczyna awansował na 5-tą pozycję. Niestety, w Single Buck zajął 15 miejsce i po czterech konkurencjach spadł na 9 lokate. Kolejną konkurencją był Springboard, w której to Jacek po raz kolejny pobił sam siebie i ustanowił nowy rekord Polski z czasem 1:02,11. Dzięki temu Nasz zawodnik awansował na 6 miejsce w klasyfikacji generalnej, ale strata do 5 miejsca to aż 6 punktów. Niestety po ostatniej konkurencji  (Hot Saw) Jackowi nie udało się awansować do finału MŚ i ostatecznie został sklasyfikowany na 6-tej pozycji.

W piątek 11 listopada 2016 odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Świata. Polskę reprezentowali:  Artur Krupiński (Stock Saw), Robert Adamowicz (Underhand Chop), Krystian Kaczmarek (Single Buck) oraz Jacek Groenwald (Standing Block Chop).

Australia ponownie okazała się najlepsza. Polacy odpadli w 1/8 finału.

Zdjęcia jak i informacje zawarte w artykule pochodzą z profilu Sthil Polska na FB na którym znajdziecie też więcej zdjęć i materiały filmowe z wydarzenia.

Skomentuj wydarzenie na www.forum.polczyno.pl

Partnerzy Serwisu

Kto Nas LUBI :)

Przydatne Linki

 

Oddaj krew - Krew ratuje życie

 

 

 

Kliknij baner po szczegóły.

Ostatnie komentarze

Pogoda

Nasza pozycja w sieci

PRchecker.info