Strona główna

Sonda

Czy jesteś za większym zadrzewieniem wsi Połczyno?:

Lokalni Przedsiębiorcy

Łukasz Korthals kandydat z Połczyna na radnego Gminy Puck

Nasz Sołtys Łukasz Korthals staruje na radnego Gminy Puck.

Kandydat ma 45 lat, ma średnie wykształcenie, jest żonaty i ma dwoje dzieci. Od 20 lat pracuje w Państwowej Straży Pożarnej, co jest spełnieniem jego marzeń, bo zawsze chciał nieść pomoc innym.

Od prawie 12 lat jest sołtysem wsi Połczyno, a od dziecka członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Połczynie.

Ściśle współpracuje z Ochotniczą Strażą Pożarną, Wiejskim Klubem Kultury, Kołem Gospodyń Wiejskich, Szkołą Podstawową i LZS w Połczynie.

 

Jako radny chciałby podjąć starania na rzecz:

- rozbudowy i modernizacji oświetlenia,
- naprawy nawierzchni dróg,
- odwodnienia dróg,
- gazyfikacji miejscowości,
- rozbudowy kanalizacji,
- rozbudowy i modernizacji wodociągów,
- budowy hali łukowej przy Szkole Podstawowej w Połczynie.

Jako Sołtys i mieszkaniec Połczyna liczy na poparcie mieszkańców.

Numer 4 w okręgu nr 3.

 #

Jak by sołtys i radny miał

Jak by sołtys i radny miał działać społecznie to nie było by tylu chętnych.Ale za to jest kasa i to ich kusi.A więc koryto najważniejsze a nie tam dobro wsi.Taka jest prawda.

 
 #

Sam radny nic nie zrobi.W

Sam radny nic nie zrobi.W Gminie rządzi Wójt.A wójt powinien być na emeryturze/ma już 65lat/,jego zastępca też około tego.Nasz sołtys jest w komitecie Wójta ,który od 18 lat jest na stanowisku i niewiele zrobił dla Połczyna.Czy tu są porządne drogi,chodniki,ścieszki rowerowe.Czy przez 4 lata to zostanie zrobione jak nie zrobiono przez 18,wątpię.Sołtys jest dobry ale przy starym wójcie niewiele zrobi. Potrzebne są zmiany Wójta i radnych.Dziadkowie dajcie wykazać się młodym.

 
 #

Aaa

Aaa

 
 #

Tak nie forsujcie sołtysa na

Tak nie forsujcie sołtysa na siłę bo to niesmaczne ,ludzie sami wiedza na kogo głosować

 
 #

Poparcie w rodzinie jak na

Poparcie w rodzinie jak na Sycjli.

 
 #

Chciałem zauważyć, że rodzina

Chciałem zauważyć, że rodzina zameldowana w Połczynie ma prawo do głosu. Mieszka w Połczynie trochę dłużej jak pewnie wszyscy tu na forum, to ma porównanie jakich Połczyno miało sołtysów. Ponad 50 lat temu chociażby w Połczynie nikt nie chciał tej funkcji pełnić i w końcu zgodził się analfabeta, najważniejsze że umiał się podpisać. Wcześniejsi sołtysi zarządzali tuż po wojnie, czyli Polska w odbudowie. Kolejni sołtysi co prawda pisać umieli, ale starsi pamiętają ile się we wsi działo. W tej chwili Łukasz skutecznie nadrabia co najmniej te 50 lat i potrafimy to zauważyć i docenić. Mamy oczy, jeździmy po sąsiednich wioskach i doceniamy pracę sołtysa. Ile było przez lata wiosek gdzie nikt nie chciał pełnić tej funkcji, albo najpierw podjął się niewdzięcznego sołtysowania, a później otworzył oczy w co się wpakował i na przeczekanie do końca kadencji. Dziękujcie Bogu, że ktoś taki poświęca swoje życie (dosłownie!), chce to robić i z takim poświęceniem! Może faktycznie powinien to olać i zadbać o swoje zdrowie jak pisze któryś mądrala, który pewnie jakiś nieudacznik i pracy sobie znaleźć nie może. Kto chodzi na coroczne zebrania to kojarzy co roku wójta powtarzającego jak mantrę, że mamy upierdliwego sołtysa, bo ciągle czegoś chce. Tylko na tych zebraniach krytyków tych pewnie nie ma, bo przychodzi co roku ok 50 osób, co daje licząc dzieci ok 4 % populacji wioski! To się nazywa zainteresowanie.

Pozdrawiam wszystkich połczyńskich malkontentów - Don Corleone

 
 #

Informacja z 26.09.2018

Informacja z 26.09.2018 ciągle na pierwszym miejscu a te póżniejsze schowane niżej .Adi co ty robisz pseudo- redaktorze

 
 #

Gratulacje za uważne

Gratulacje za uważne czytanie. Ta opcja nazywa się "Przyklejony na górze listy". pozdrowenia dla "Pseudo komentatora".

 
 #

Człowiek Orkiestra-

Człowiek Orkiestra- sołtys,radny, strażak zawodowy,strażak ochotnik,budowlaniec -amator ale chodzący na fuchy.P.Łukaszu zwolnij zadbaj o zdrowie i rodzine.

 
 #

A Ty co nie masz co robić

A Ty co nie masz co robić tylko śledzić co robi sołtys. Coś Ci to śledztwo nie wyszło, bo jakoś nie słyszałem żeby Pan Łukasz narzekał na zdrowie. Skoro startuje na Radnego to widocznie ma poparcie w rodzinie. Ciekawe kto jest Twoim kandydatem na Radnego, bo cała pozostała czwórka to jakieś nieporozumienie. Panie Łukaszu życzę powodzenia jest Pan jedynym odpowiednim kandydatem na to stanowisko.

 

Dodaj nowy komentarz

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Partnerzy Serwisu

Kto Nas LUBI :)

Oddaj krew - Krew ratuje życie

 

 

 

Kliknij baner po szczegóły.

Ostatnie komentarze

Pogoda

Nasza pozycja w sieci

PRchecker.info